Polecane trasy

Bieszczadzka wypożyczalnia rowerów elektrycznych

"USTRZYKI DOLNE-STEFKOWA-BRZEGI DOLNE"

Opis

Propozycja wycieczki po wschodniej części Parku Krajobrazowego Gór Słonnych. W całości prowadzi drogami o dobrej nawierzchni (asfalty i szutry), a i podjazdów jest tu niewiele (przewyższenie tylko 312 m). Trasa, to taka mieszanka jazdy wzdłuż zurbanizowanych ciągów komunikacyjnych i dzikich, choć kiedyś zamieszkanych dolin.

Szczegóły...

Kluczowe cechy

  • Stopień trudności: Łatwy
  • Dystans: 29,3 km
  • Przewyższenie: 312,85 m
  • Suma podejść: 528,16 m
  • Suma zejść: 541,05 m
  • Miejscowości na trasie: Ustrzyki Dolne, Ustjanowa Górna, Ustjanowa Dolna, Stefkowa, Dźwiniacz Dolny, Łodyna, Brzegi Dolne

W ofercie mamy także noclegi

szarastrefa.com - foto1
szarastrefa.com - foto2
szarastrefa.com - foto3
szarastrefa.com - foto4
szarastrefa.com - foto5
szarastrefa.com - foto6
szarastrefa.com - foto7
szarastrefa.com - foto7

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowo wyremontowany apartament urządzony w stylu Loft. Mieszkanie zostało urządzone z sercem i dbałością o szczegóły. Apartament znajduje się na drugim piętrze bloku w bardzo spokojnej i cichej okolicy, w samym sercu Ustrzyk Dolnych. Oferujemy Państwu dwie sypialnie, jedna wyposażona w łóżko podwójne, druga natomiast w dwa pojedyncze z możliwością łączenia. Dla dwóch dodatkowych osób przygotowaliśmy miejsca na rozkładanym narożniku. Dla wygody naszych gości wyposażyliśmy apartament w komfortowy aneks kuchenny, w którym możecie Państwo skorzystać z pojemnej lodówki, kuchni indukcyjnej i zmywarki.

Szczegóły na szarastrefa.com Rezerwacja poprzez booking.com